Everest News

Ut interdum risus felis, eget rhoncus sem aliquam nec. Sed eu congue arcu. Duis ultricies orci nec diam malesuada accumsan. Aliquam pulvinar pulvinar orci, nec ornare ex efficitur ac. Proin quis laoreet quam. Praesent sagittis mollis turpis tempus sodales. Ut efficitur tortor nec condimentum ornare.

Recent Comments

İYİ TARIM MARKASI TROY AVRUPA’DAN SONRA ŞİMDİ DE TÜRKİYE PAZARINDA

Sağlıklı ve iyi gıda üretimiyle Türkiye’de üretilen iyi tarım ürünlerini Almanya üzerinden Avrupa’da tüketici ile buluşturan Troy Naturals, Türkiye genelinde seçkin organik marketler ve gurme şarküterilerde yerini aldı. Tüm Türkiye’den lezzetli meyve/sebze, tahıl vb. iyi tarım uygulamaları ile yetiştirilmiş ürünleri seçerek marka çatısı altında yepyeni bir konsept ile tüketiciyle buluşturan Troy Naturals 20 Eylül itibariyle kendi alışveriş sitesi www.troy17.com da online satışlarına başlıyor.

Bünyesinde vegan, glütensiz, şekersiz doğal ve yöresel tatlara kadar geniş bir ürün yelpazesine sahip Troy Naturals’ın hikayesi, Çanakkale’nin tarihi ve zengin coğrafyasında başlıyor. Anadolu’nun bereketli topraklarında büyüyüp gelişen ve uluslararası bir marka haline gelen Troy Naturals, tüm Türkiye’den lezzetli meyve/sebze, tahıl vb. iyi tarım uygulamaları ile yetiştirilmiş ürünleri bir marka çatısı altında yepyeni bir konsept ile tüketiciyle buluşuyor.

2020 yılında sağlıklı ve iyi gıda üretimine giren Troy Naturals, Türkiye’de üretilen iyi tarım ürünlerini önce Almanya üzerinden Avrupa’da tüketici ile buluşturdu. Şimdi Türkiye’de bayilikler vermeye hazırlanan markanın ayrıca özel konsepte sahip yeni nesil market tasarımı ile de oldukça iddialı.

ÖZEL ÜRÜNLERE ÖZEL CAFE VE RESTORAN KONSEPTİ

Tüm ürünleri, özel tasarlanan Cafe/Rest konseptindeki yeni nesil ‘Troy Naturals’ marketlerinde satışa sunulacağı marka, ayrıca ünlü şeflerin workshop’larıyla da tüketicilere yeni alışkanlıklar kazandırmayı hedefliyor. Doğal ürünler standı Cafe/Rest Concept için yurt içinde ve yurtdışında ‘franchise’ verdiklerini belirten Troy Naturals’ın kurucusu Tahsin Uysal, “Ünlü şeflerimizin maharetleri ve ürünlerimizin lezzeti le tanıştıktan sonra, beslenme alışkanlıklarınızı tekrar gözden geçireceğiniz konusunda iddialıyız. Çünkü tüm ürünlerimiz Anadolu’nun cömert topraklarında yetişmiş, kültürümüzle yoğrulmuş ve bizi yansıtan sağlıklı beslenmenin temel taşı gıdalardan oluşuyor” diyor.

http://troynaturals.com.tr/

Bilgi ve İletişim

Nilüfer Pazvantoğlu

0532 5211901

TROY NATURALS HAKKINDA

Troy Naturals, uzun yıllar süren titiz çalışmalar soncunda oluşmuş bir marka. İsmini aldığı Çanakkale’nin tarihi ve zengin coğrafyasında başlayan hikayesi, Anadolu’nun bereketli topraklarında büyüdü, gelişti ve uluslararası bir marka oldu. Tüm Türkiye’den lezzetli meyve/sebze, tahıl vb. iyi tarım uygulamaları ile yetiştirilmiş ürünleri seçerek bir marka çatısı altında toplayan Troy Naturals yepyeni bir konsept ile tüketiciyle buluşuyor.

İki yıl süren Ar-Ge çalışmalarından sonra 2020 yılında ilk mağazasını Almanya’da açtı. Almanya’dan sonra şimdi ise Türkiye’de…

Misyonu; Keşfedilmemiş ve olabildiğince sağlıklı, tatları ve ürünleri yurtiçi ve yurtdışı pazarına hazırlamak. Dünyada sağlıklı ve doğal gıda ürünlerine olan talebe bir katkı sunmak, ülkemizde iyi tarım ürünlerinin yetişmesine destek olmak ve doğru işlenmiş, kaliteli, sağlıklı gıda üretimini artırmak.

Vizyonu; İyi tarımla bilinçli üretilmiş ürünleri, kadınların kooperatifleşerek ürettikleri doğal ve belgeli butik üretimlerini ve özgün olan tüm projeleri destekleyerek sağlıklı gıda kapasitesini artırmak.

TROY NATURALS KURUCUSU HAKKINDA

Tahsin Uysal, 1980 yılında Çanakkale’de doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Çanakkale’de tamamladı. Eğitimine Çankaya Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü’nde devam etti. Üniversite eğitimini tamamladıktan sonra ise baba mesleği olan ticareti devam ettirme kararı aldı. Tahsin Uysal bu alanda ilk tecrübesini 7 yaşında Çanakkale’nin Lapseki ilçesinde babasının mobilya dükkanında başladı.

Üniversite eğitiminden sonra esnaflık geleneğini bir üst seviyeye taşıyarak inoatif ve girişimci düşüncesini başarılı bir şekilde ticaret hayatına aktardı. Önce mobilya sektörüyle Çanakkale’de daha sonra kendi oluşturduğu markası Troy Concept Ev Mobilyası ile Almanya ve Avrupa’da ticaret hayatı devam etmektedir.

2020 yılında ‘Troy Naturals’ ile sağlıklı ve iyi gıda üretimine giren ve Türkiye’de üretilen iyi tarım ürünlerini önce Almanya üzerinden Avrupa’da tüketici ile buluşturan Tahsin Uysal, şimdi Türkiye’de bayilikler vermeye hazırlanan markasıyla ayrıca kendine özel Cafe/Rest Concept ‘Troy Naturals’ yeni nesil market tasarımı bulunuyor.

Basketbol başta olmak üzere birçok spor branşında sporcu olarak görev alan Tahsin Uysal, şimdilerde sosyal sorumluluk projelerine ve spora destek vermeyi öncelikli görev olarak iş hayatına da taşımaktadır.  Evli ve iki erkek çocuk babası olan Uysal’ın orta öğretimde olan çocukları da kendi izinden giderek özellikle basketbolda ilerlemeye devam ediyorlar.

gastropulus