Everest News

Ut interdum risus felis, eget rhoncus sem aliquam nec. Sed eu congue arcu. Duis ultricies orci nec diam malesuada accumsan. Aliquam pulvinar pulvinar orci, nec ornare ex efficitur ac. Proin quis laoreet quam. Praesent sagittis mollis turpis tempus sodales. Ut efficitur tortor nec condimentum ornare.

Recent Comments

ERZURUM PALANDÖKEN KAYAK MERKEZİ KIŞ TATİLİNİ SEVENLERİ BEKLİYOR

Kış tatilini Türkiye’ye yapmak isteyenler için tam zamanı…

Kış tatilini Türkiye’ye yapmak isteyenler için tam zamanı…
Erzurum’daki Palandöken Kayak Merkezi her yıl binlerce yerli ve yabancı turisti ağırlarken bu yıl pandemi nedeniyle oldukça sakin. Dünyanın en uzun ve en dik pistleri arasında 3. Sırada yer alan Palandöken Kayak Merkezi’ndeki 8’i kolay, 9’u orta düzey, 3’ü ileri düzey ve 4’ü de doğal olmak üzere 24 pist bulunuyor. Kayak severlere 14 kilometre kesintisiz kayak yapma imkânına veren merkez acemi, orta düzey ve profesyonel olmak üzere her düzeye için hazırlanmış pistleriyle misafirlerini ağırlamaya hazır.

Dedeman’dan Palandöken yeni sezona hazır

Türkiye’nin ilk uluslararası otel zinciri “Dedeman Hotels & Resorts International”, pandemi koşullarına rağmen yatırımlarına devam ediyor. Kayak severlerin çok iyi bildiği Teleski Cafe baştan sona yenilenirken, dağın eteğinde yer alan bu özel cafe’nin yeni tasarımında kayak severler için birçok sürpriz de yer alıyor.

Palandöken’in kış turizmi için çok önemli bir destinasyon olduğunu belirten Dedeman Palandöken ve Dedeman Palandöken Ski Lodge Genel Müdürü Veli Tuzak, “Pandemi tüm dünyada olduğu gibi ülke turizmimizi de olumsuz etkiledi. Ancak herhangi bir seyahat kısıtlaması kararı alınmaması veya vakaların çok artmaması durumunda kışın iyi geçeceğini tahmin ediyoruz.” dedi. Pandemi önlemlerini ‘Güvende Kal’ manifestosunda bir araya getiren Dedeman, “Safe Travels-Güvenli Seyahat” tastiği ve “Güvenli Turizm Sertifikası” ile Palandöken otellerinde de misafirlerine “güvenli” bir konaklama deneyimi vaat ediyor.

gastropulus

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir