Everest News

Ut interdum risus felis, eget rhoncus sem aliquam nec. Sed eu congue arcu. Duis ultricies orci nec diam malesuada accumsan. Aliquam pulvinar pulvinar orci, nec ornare ex efficitur ac. Proin quis laoreet quam. Praesent sagittis mollis turpis tempus sodales. Ut efficitur tortor nec condimentum ornare.

Recent Comments

İstanbul, Çanakkale, Denizli, Balıkesir, İzmir Antalya; Türkiye bir harika

Maske ve hastalığın gölgesinde bile olsa, on altı bin kilometre yapıp, Berlin sınırlarından kalkıp, Türkiye sınırlarında gezinmek ve sonrasında geri dönmek yorucu ama yorucu olduğu kadar da muhteşemdi.

İyi ki dolaşmışım. İyi ki korkup, köşeme çekilmemişim. Gastropuls dergimizi gittiğimiz her yerde dergimizi tanıtmak, Almanca – Türkçe yayınlanan tek dergi olduğunun altını çizmek ve muhteşem geri dönüşleriyle bu heyecana ortak olmak ayrı bir keyifti. Berlin’den ilk deneyimim karayoluyla Türkiye’ye gitmek için tek başına hazırlandığımda, birçoğu arkadaşımın gitme demelerine aldırmadan, yola çıkışım; Hannover Temsilcimiz Mehmet İşleker ile Dresden’de buluşmamız ve yola koyulmamızla beraber bir bir sınırları geçtik. Edirne’den girdiğimizde başka bir dünyaya, ülkemize gelmiştik. İstanbul’da yılların deneyimli Gastronominin usta kalemiyle buluşmak ve yolculuğu planlamak ayrı bir güzellik kattı.İstanbul’a üçüncü haftamda tekrar gelişim, Vasfi Pakman ile yola çıkışımız ve Çanakkale, Denizli, Balıkesir, İzmir, Antalya yolculuğumuz, harika yerler, harika insanlarla tanışmamız ve tabi ki muhteşem lezzetler hepsi bir aradaydı.

Tek tek onları saymak yerine fotoğraflarla anlatmak daha yerinde olacaktı; böylelikle haberi de fazla detaydan kurtardık. Gelecek sayımızda bazı gittiğimiz yerleri tek tek haber yaparak, sizlere lezzet duraklarımızı haberleştireceğiz. Şimdilik fotoğraf kareleri, gelecek sayımızın içeriği hakkında güzel bilgiler versin.

gastropulus

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir