Everest News

Ut interdum risus felis, eget rhoncus sem aliquam nec. Sed eu congue arcu. Duis ultricies orci nec diam malesuada accumsan. Aliquam pulvinar pulvinar orci, nec ornare ex efficitur ac. Proin quis laoreet quam. Praesent sagittis mollis turpis tempus sodales. Ut efficitur tortor nec condimentum ornare.

Recent Comments

Bir ticari başarı öyküsü Cem Bingöl

Genç yaşına rağmen başarıyı kendi deyimiyle “tırnaklarıyla kazıyarak” yakalamış Cem Bingöl. 2011 yılında Berlin’e yerleşmiş. Türkiye’de ki üniversite hayatını iktisat 2. sınıfında bırakarak Berlin’e gelmiş. Türkiye’de babasının yanında çalışmasının kendisine büyük deneyim sağladığını, yaşından büyük iş adamlarıyla ticaret yapmayı daha o zamanlar öğrendiğini söylüyor.
O dönemlerde kendini geliştirdiğini ve ticareti sevdiğini dile getiren başarılı genç iş adamımız, Berlin’de gece gündüz altı sene boyunca başkalarının yanında çalışmış. “2017’nin birinci ayında Route’yi açtım. Ben hayatımda hiç yemek yapabileceğimi düşünemiyordum. Öyle bir becerimde yoktu. Biraz hırslıydım. Bir şeyler yapabilmem gerektiğini düşünüyordum. Yapanların benden ekstra neyi olabilir ki düşüncesi vardı bende. Onlar yapabiliyorsa bende yapabilirim diye kendime güvenerek atıldım ticarete.” diyen Bingöl, insanların şanslarını kendisi yarattığını, bu şansı da iyi kullanmak gerektiğini anlatıyor. Şimdi hamburger ve pizza üzerine Klosterstr. 14 Rathaus Spandau’da Route ve Uhlandstr. 157’de Route 2’yi açarak büyüme yolunda ilk adımlarını atmış. Kaliteli malzeme kullanmak, güler yüz ve işinin başında olmanın başarıyı getirdiğini vurgulayan Cem Bingöl, “Pizzada İtalya’dan ürünleri getiriyoruz. (Peynirleri, domates soslarını, hamuru) Her şey İtalya’dan geliyor. Kaliteli malzemeler kullanıyoruz orada.” açıklamasında bulunan Bingöl, tek şikayetinin ailesine fazla zaman ayıramaması olduğunu söylüyor. Para kazanmanın önceleri çok önemli olduğunu ve her şeyi hallettiğini düşünse de, şimdi paranın da her şeyi çözmediğini, para kazanmak isterken kesinlikle hırsın çok iyi kontrol edilmesi gerektiğini özellikle vurguluyor.

gastropulus

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir