Everest News

Ut interdum risus felis, eget rhoncus sem aliquam nec. Sed eu congue arcu. Duis ultricies orci nec diam malesuada accumsan. Aliquam pulvinar pulvinar orci, nec ornare ex efficitur ac. Proin quis laoreet quam. Praesent sagittis mollis turpis tempus sodales. Ut efficitur tortor nec condimentum ornare.

Recent Comments

Naif Karaköy

Galataport bölgesinde Kılıç Ali Paşa Külliyesine komşu konumuyla 6 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren bölgenin sayılı gastronomik restourantlarından olan Naif Karaköy farklı iç mekan tasarımı ve konsepti ile oldukça ilgi çekici bir mekan…

2019 yılında geçirdiği kapsamlı renovasyon projesi ile modern ve tarihi mimarinin bir arada olduğu yepyeni bir mimari çehreye kavuşmuş. Naif Karaköy; 2 katlı bir restourant. Her katı farklı konseptte dizayn edilmiş 300 m2’lik alanıyla yaklaşık 250 kişiyi rahatlıkla ağırlayabilen bir restourant konumunda. Giriş katında Akdeniz Mutfağının ve Taş Fırının en güzel lezzetlerini barındıran Naif Karaköy’ün üst katında İstanbul’un vazgeçilmezlerinden meyhane mutfağına yer verilmiş. İstanbul’un ruhu olan çok kültürlüğünü kendi konseptine yansıtmak isteyen Naif Karaköy kentin dinamik ve renkli hayatına uygun olarak şekillenen, içinde lezzeti ve eğlenceyi barındıran restourant olma amacında. Giriş katında haftanın 6 günü modern batı müziği ve jazz müziğinin canlı performanslarının yer aldığı Naif Karaköy’ün üst katında klasik fasıl müziği ve modern meyhane müzikleri yer almakta. Eski Mısır, Maya, İnka, Amerika Kızılderilileri ve Asya şamanizminde sembolik ve şifa verici aynı zamanda derin bir ifadeye sahip “Kuş Tüyünü” simge olarak seçen Naif Karaköy, İstanbul’un kadim enerjisini kentin günümüzdeki renkli enerjisi ile buluşturan bir ruhu uyumlu bir şekilde dekorasyona yansıtmış.

gastropulus

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir