Everest News

Ut interdum risus felis, eget rhoncus sem aliquam nec. Sed eu congue arcu. Duis ultricies orci nec diam malesuada accumsan. Aliquam pulvinar pulvinar orci, nec ornare ex efficitur ac. Proin quis laoreet quam. Praesent sagittis mollis turpis tempus sodales. Ut efficitur tortor nec condimentum ornare.

Recent Comments

Berlin Line

İstanbul’dan Berlin’e uzayan bir Line ile Avrupa ve Türkiye arasındaki bulunan yakın ve geçişken ilişkiyi kendisine örnek almış bir restourant. Dekorasyonunda Babylon Berlin dizisinden ve Folie Berger akımdan esinlenilmiş.

Dünya mutfağından çeşitli lezzetlerin yanı sıra, Klasik Türk yemeklerinin modern yorumlarını Berlin Line’de tadabilirsiniz. Geniş ve değişken bir menüye yer veren Berlin Line’da kuşkonmazlı lokum parçaları, pembe soslu sebzeli rigatoni, yıldız anasonlu somon, çıtır soslu levrek, tereyağlı karides, yoğurtlu kebap favori lezzetlerden. Geniş Kahvaltı menüsü oldukça sevilen Berlin Line Karaköy’de Karaköy’ün akşamın dışında gündüz trafiği de oldukça yoğun. Geniş bir içki menüsü bulunan Berlin Line Karaköy, Postdam isimli özel kokteyli ve Alman Biraları ile Berlin’e küçük bir selam vermek isteğinde. Haftanın 7 günü canlı müzik performanslarının olduğu Berlin Line Karaköy’de modern Batı müziği ve Jazz müziğin güzel örnekleri sergilenmekte. Berlin Line Karaköy İstanbul’daki Berlin, Berlin’deki İstanbul belki de.

gastropulus

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir