Everest News

Ut interdum risus felis, eget rhoncus sem aliquam nec. Sed eu congue arcu. Duis ultricies orci nec diam malesuada accumsan. Aliquam pulvinar pulvinar orci, nec ornare ex efficitur ac. Proin quis laoreet quam. Praesent sagittis mollis turpis tempus sodales. Ut efficitur tortor nec condimentum ornare.

Recent Comments

Wir sind für Sie da

VitAY GmbH ist ein Ambulanter Pflegedienst mit Sitz in Berlin Kreuzberg Kottbusser Damm 76. Bei der Eröffnung waren zahlreiche Freunde, Familien und Kooperationspartner von VitAY Pflegedienst.

Bei der Eröffnung hatte VitAY für seine  Besucher ein schönes offenes Buffet vorbereitet. Für unsere Zeitschrift Gastro Puls haben wir das Gespräch mit den Geschäftsführern Sevilay Gökcek und Evrim Mermer gesucht und sie  sagten: “Vorab möchten wir kurz über unser Unternehmen erzählen. Wir als ein ambulanter Pflegedienst haben ein persönliches Pflegeteam. Sie bestimmen und gestalten Ihren eigenen Pflegeplan. Unsere oberste Priorität ist, dass Sie im Vordergrund stehen und  Ihre Selbständigkeit weider hergestellt wird.”

“Biz sizin için varız”

VitAY GmbH, Berlin Kreuzberg Kottbusser Damm 76’da açılışını gerçekleştirdi. Açılışa VitAY Pflegedienst işletmecilerinin çok sayıda arkadaşı, ailesi ve birçok iş insanları da katıldı.

Açılışa katılanlar, hazırlanan muhteşem büfede lezzetli sunumları tatma imkanı buldular. Dergimiz Gastro Puls adına konuştuğumuz firma yetkilisi Sevilay Gökcek ve Evrim Mermer “İlk önce kısaca şirketimiz hakkında konuşmak istiyoruz. Poliklinik bakım servisi olarak kişisel bir hemşire ekibimiz var. Kendi bakım planınızı belirliyor ve tasarlıyoruz. En önemli önceliğimiz, bünyemizde bulunan bakıma muhtaç hastalarımızın daha sosyal olmaları. Bunun için sık sık etkinlikler düzenliyoruz. Her şey onların mutluluğu için” söyleminde bulundular.

gastropulus

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir