Everest News

Ut interdum risus felis, eget rhoncus sem aliquam nec. Sed eu congue arcu. Duis ultricies orci nec diam malesuada accumsan. Aliquam pulvinar pulvinar orci, nec ornare ex efficitur ac. Proin quis laoreet quam. Praesent sagittis mollis turpis tempus sodales. Ut efficitur tortor nec condimentum ornare.

Recent Comments

Wir erwarten Sie.. im Britzer Garten

Blühende Sonderschauen, Themengärten, Spiellandschaften und Veranstaltungen Tulpenmeere im Frühling, Rosenzauber im Sommer, Dahlienfeuer im Herbst: Der 90 Hektar große Britzer Garten in Berlins Süden bietet seit der Bundesgartenschau, die im Jahr 1985 in West–Berlin stattfand, zu jeder Jahreszeit große Gartenkunst.

Im Jahr 2002 wurde er unter die zehn schönsten Gärten Deutschlands gewählt. Der moderne Landschaftspark, mit der als “ruhige Mitte” konzipierten zehn Hektar großen Seenlandschaft, den Bachläufen und Quellen, den weitläufigen Wiesen, Baumhainen und bunten Blumenbeeten, besitzt außerdem zahlreiche Themengärten. Vielfältige Spiel – und Lernmöglichkeiten für Kinder und ein umfangreiches Veranstaltungsprogramm mit Festen, Workshops und Konzerten sowie vielfältige Gastronomieangebote und die Britzer Parkbahn machen den Britzer Garten zu einem Lieblingsausflugsort für die ganze Familie.

Berlin’in nefes aldığı yer Britzer Garten

Özel şovlar, çeşit çeşit bahçeler, muhteşem manzara ve yılın değişik zamanlarında düzenlenen etkinlikler, ilkbaharda lale denizleri, yaz aylarının büyüsü, sonbaharda ayrı bir güzellik taşır.

Berlin’in güneyindeki 90 hektarlık Britzer Garten, 1985’te Batı Berlin’de gerçekleşen Federal Garden Show’dan bu yana her mevsim harika bir bahçe sanatı sunuyor. 2002 yılında Almanya’nın en güzel on bahçesinden biri seçildiğini de belirtelim. On hektarlık göl manzarasına sahip modern peyzaj parkı, akarsular, su kaynakları, geniş çayırlar, ağaç bahçeleri ve “sessiz bir merkez” olarak tasarlanan renkli çiçek tarlaları da sayısız tema bahçesine sahip. Çocuklar için çeşitli oyun ve öğrenme fırsatları, festivaller, atölye çalışmaları, konserler, çeşitli yemek seçenekleri ile kapsamlı bir etkinlik programı sunuyor. Britzer Parkbahn, Britzer Garten’ı tüm aile için favori bir yer haline getiriyor.

gastropulus

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir