Everest News

Ut interdum risus felis, eget rhoncus sem aliquam nec. Sed eu congue arcu. Duis ultricies orci nec diam malesuada accumsan. Aliquam pulvinar pulvinar orci, nec ornare ex efficitur ac. Proin quis laoreet quam. Praesent sagittis mollis turpis tempus sodales. Ut efficitur tortor nec condimentum ornare.

Recent Comments

Qualität und Vertrauen bedeutet: Günny GmbH

Ferdünya und ihr Ehemann Ferhat Güneyli, der bekannte, türkische Volksmusiker und Sänger aus Berlin, gründeten im Jahr 2006 die Firma Günny, die für langjähriges Vertrauen und Erfahrung steht. Mit ihrem Unternehmer schauen sie in eine blühende Zukunft.

Nein dies ist nicht nur unsere Meinung, sondern auch die des Bundespräsidenten Frank-Walter Steinmeier. Der Bundespräsident bestätigte neulich das die Firma Günny die zuverlässigste Firma der Branche ist. Als Lebensmittelgroßhändler wurde Günny 2006 von  Ferdünya und Ferhat Güneyli gegründet. Als Familienunternehmen ist diese erfolgreiche Firma mit dem Handel von Obst, Gemüse, Trockenfrüchten und asiatischen Produkten tätig. Weil ein deutscher Kunde der Günny GmbH, den Namen Güneyli nicht gut aussprechen konnte hat man die Firma auch Günny genannt. Einer der Gründer, Ferhat Güneyli ist in der Berliner türkischen Community auch als Sänger und Musiker bekannt. Ferhat Güneyli betonte das die Firma überwiegend mit dem Sojabohnen handelt, die ja bekanntlich in der asiatischen Küche viel benutzt werden. Als Hauptgroßhändler von Sojabohnen kooperiert die Firma mit Vietnamesischen Partner auf vielen Messen. In letzter Zeit ist die Nachfrage nach gefrorene Meeresfrüchte in Berlin sehr gestiegen sagen die Günny Gründer und fügen hinzu, das ihr Motto frische, qualitativ gute Ware ist, die zuverlässig an die Kunden geliefert wird.

Güven ve kalitenin ismi Günny GmbH

Ferdünya Güneyli ve Berlin’in tanınmış ses sanatçısı Ferhat Güneyli tarafından 2006 yılında kurulan Günny firması, yılların güven ve tecrübesiyle geleceğe daha güvenli bakıyor.

Aile şirketi olarak bu zamana kadar başarılı bir şekilde yürütülen Günny firmasında ailenin erkek çocuğu Fercan, Anne babasının yanında yurt içi ve yurt dışı ticaret alanında meslek yapıyor. Ferhat Güneyli’nin kardeşi Berkant Güneyli ise satış ve pazarlama alanında işini başarıyla sürdürüyor. Günny ismini bir Alman müşterilerinin “Güneyli’’ olan soyadlarını söylemekte zorluk çekmesinden sonra, Günny ismi kulağa hoş geldiği için şirket ismi olarak resmileştirmiş. Özellikle yaş meyve, sebze, kuru meyve ve Asya ürünlerinde hizmet alanları çok geniş olan Günny’nin, Asya Gıda Ürünleri ile ortaklaşa çalıştıkları Viatnamlı meslektaşları ile gıda fuarlarında boy gösterdiğini söyleyen Güneyli, Özellikle Günny GmbH Asya mutfağında sıkça kullanılan soya tohumunun ana toptancısı olarak hizmet ettiğinin de altını çiziyor. Son zamanlarda özellikle müşterileri tarafından arzu edilen dondurulmuş deniz ürünlerinde Berlin ve civarında bulunan gıda firmalarına ürün pazarlayan firmanın sloganı, güvenilir, taze ve kaliteli ürünleri zamanında müşterilerine ulaştırması. Özellikle çalıştıkları şirketlerin güvenini kazanan Günny firması, Yakın bir tarihte ise Almanya Cumhurbaşkanı Frank Walter Steinmeier bir Resepsiyonda, kendileri için en güvenilir gıda toptancısı tanımlaması yapması bunu fazlasıyla hak ettiklerini gösteriyor.

gastropulus

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir