Everest News

Ut interdum risus felis, eget rhoncus sem aliquam nec. Sed eu congue arcu. Duis ultricies orci nec diam malesuada accumsan. Aliquam pulvinar pulvinar orci, nec ornare ex efficitur ac. Proin quis laoreet quam. Praesent sagittis mollis turpis tempus sodales. Ut efficitur tortor nec condimentum ornare.

Recent Comments

Nr. 51 – Die Adresse für Musik und Unterhaltung

Am Oranien Platz in der No 51, geführt von Esma und Fevzi Korkmaz, können Sie sich wie zu Hause fühlen und genießen. Ein außergewöhnlicher Ort in einer wundervollen Atmosphäre mit  freundlichem Personal.

Jeden Donnerstag findet der “Rakı Abend” statt, welcher mit einem großem ausgiebigen Büfet ausgestattet und von schönen Rythmen der Musik begleitet wird.    An anderen Tagen der Woche lockt das No 51 mit populärer lokaler Musik die Aufmerksamkeit auf sich. Täglich geöffnet ab 11 Uhr, können Sie besonders an den Wochenenden das No 51 genießen. Wir empfehlen allen unseren Lesern einen Besuch im No 51.

No 51 Müziğin ve eğlencenin adresi

Esma ve Fevzi Korkmaz ikilisinin işletmeciliğini üstlendiği Oranien Platz 15’de bulanan mekan, kendinizi iyi hissedebileceğiniz ve gönlünüzce eğleneceğiniz bir yer.

Her Perşembe gününü “Rakı Akşamları” na ayrılan ve müziğin ritmine kaptırdığınız No 51’de sıcak ve soğuktan oluşan nefis bir büfe de sizi bekliyor. Muhteşem atmosferi ve sıcak, samimi personeliyle kendinizi çok rahat hissedeceğiniz mekan da, haftanın diğer günleri yerli -yabancı popüler müzikle dikkatlerinizi çekiyor. Saat 11’den itibaren açık olan No 51, özellikle hafta sonları sabaha kadar gönlünüzce eğlenebilirsiniz. Dergimiz tarafından tavsiye ettiğimiz bu güzel mekana, yolunuz düşmese de yolunuzu düşürün diyoruz.

gastropulus

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir