Everest News

Ut interdum risus felis, eget rhoncus sem aliquam nec. Sed eu congue arcu. Duis ultricies orci nec diam malesuada accumsan. Aliquam pulvinar pulvinar orci, nec ornare ex efficitur ac. Proin quis laoreet quam. Praesent sagittis mollis turpis tempus sodales. Ut efficitur tortor nec condimentum ornare.

Recent Comments

Liebe Leserinnen, liebe Leser,

Zuallererst möchten wir uns bei Ihnen für das Interesse an unserer Zeitschrift sowie für das positive Feedback herzlich bedanken. Wir freuen uns mit Gatro Puls eine Marktlücke zu schließen. Unsere Zeitschrift, die wir in deutscher und türkischer Sprache veröffentlichen, wird durch interessante Themen aus dem Gastronomiebereich die Aufmerksamkeit weiterhin auf sich ziehen.  In dieser Ausgabe finden Sie zahlreiche Beiträge und Annoncen aus unterschiedlichen Cafés, Restaurants sowie Veranstaltungen rund um Berlin. Mit dem Beginn der Sommerferien sind auch viele unserer Leser verreist. Wir hoffen das alle schöne Ferien verbringen. Ihre Urlaubserinnerungen können Sie, soweit sie thematisch zu unserer Zeitschrift passen, gerne mit uns teilen. So können wir Ihre Fotos und unvergesslichen Erinnerungen in unserer Zeitschrift veröffentlichen.

Wir wünschen Ihnen allen einen schönen Sommer, mit viel Sonne, Meer und vor allem Enstpannung.

Mit freundlichen Grüßen

Merhaba sevgili okuyucular,

Dergimize gösterdiğiniz ilgi ve olumlu eleştirileriniz için öncelikle teşekkür ediyoruz. Gastro Puls yayın hayatına başlar başlamaz bir eksikliği doldurduğunu ve  bize gelen olumlu yansımaların ekibimizi motive ettiğinin altını çizelim.

Almanca – Türkçe çıkardığımız gastronomi alanına seslenen dergimiz, mekan tanıtımlarıyla, alanında ilginç konularıyla dikkatinizi çekmeye devam edecek. Bu sayımız da özellikle Berlin’de birçok kafe, restoran ve etkinliklerden haber ve ilanları sayfalarımızda bulacaksınız. Yaz dönemiyle başlayan tatil aralığında herkes bir yerlere gitti. Güzel geçtiğini umuyoruz. Tatilde yaşadığınız konumuzla ilgili anılarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz. Bir tatil sayfası noktasında fotoğraflarınızla sayfalarımızda yer verebiliriz. Güneş, deniz ve bol dinlenmelerin olduğu, gönlünüzce geçireceğiniz güzel günler diliyoruz. Tatile gidemeyenler için de bulunduğunuz yerde her şey güzel geçsin.

Sevgiyle, dost sıcaklığıyla günler diliyorum.

Saygılarımla

gastropulus

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir