Everest News

Ut interdum risus felis, eget rhoncus sem aliquam nec. Sed eu congue arcu. Duis ultricies orci nec diam malesuada accumsan. Aliquam pulvinar pulvinar orci, nec ornare ex efficitur ac. Proin quis laoreet quam. Praesent sagittis mollis turpis tempus sodales. Ut efficitur tortor nec condimentum ornare.

Recent Comments

Lezzetin yeni adresi IRMAK GRILLHAUS

Residenzstr. 123 adresinde kısa süre önce hizmete giren Irmak Grill, içeride Anadolu’dan esintilerle dizayn edilmiş yüzü, dışarıda geniş oturma alanı ile lezzeti arayanların yeni adresi olma yolunda hızla ilerliyor. 

1999 yılından itibaren Irmak Döner’le başlayan Gazi Irmak, bulunduğu yerde isim yapmanın, kalite ve lezzeti sunmanın adresi olmuş. Bu güvenle ortağı Akarcan Kama ile yeni açtıkları mekanda, yıllarca biriktirdikleri dostlarını ağırlıyor. Kömür ateşinde ızgara çeşitleri, her gün çıkan çorbaları, balık çeşitleriyle geniş bir menü seçeneğini müşterilerine sunan ikili, Residenz’de isim yapmanın haklı gururunu yaşıyor. Bizler de derginiz Gastro Puls olarak Irmak Grill’i okurlarımıza tavsiye ediyor,  bol kazançlar ve hayırlı olsun diliyoruz.

gastropulus

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir