Everest News

Ut interdum risus felis, eget rhoncus sem aliquam nec. Sed eu congue arcu. Duis ultricies orci nec diam malesuada accumsan. Aliquam pulvinar pulvinar orci, nec ornare ex efficitur ac. Proin quis laoreet quam. Praesent sagittis mollis turpis tempus sodales. Ut efficitur tortor nec condimentum ornare.

Recent Comments

Lalesoy Kokereç Stuttgartta açıldı

Lalesoy Kokereç Stuttgart – Feuerbach’da müşterilerinin hizmetine açıldı.

Barış Uyangör tarafından Wilhelm Geiger Platz’da açılan Lalaesoy Kokereç restoran 60 kişilik oturma alanına sahip, bölgenin tek kokoreç satan yeri olma özelliğini taşıyor.

Efkan Deniz ve Murat Lalesoy tarafından Polchingen kentine üretilen Lalesoy kokereç, bölgede ilk olma özelliğini taşıyor. İşletme sahibi Barış Uyangör ilk defa başladıkları kokoreç hizmetinin kısa bir süre önce açmalarına rağmen büyük ilgi gördüğünü ifade ederek, Türk yemek kültürünü Almanya’ya taşımaktan dolayı mutlu olduğunu ve yakın bir zamanda kokoreci tıpkı döner gibi aranan ve sevilen bir yemek olarak tanınacağından emin olduğunu ifade etti. Özel baharat ve sebze karışımı ile özenle hazırlanan kokorecin adeta bağımlılık yaptığını belirten Uyangör, bir yiyenin her gün yediğini belirterek müşterilerin kokoreçe bayıldıklarını söyledi. Çeyrek, yarım ekmek arası ve tabakta müşteriye sunulan kokorecin yanı sıra, restoranlarında günlük işkembe, mercimek ve kelle çorbaları, somun arası Ciğer, Kelle ve midye hizmetlide verdiklerini belirten Barış Uyangör, Osmanlı tarzı baharatlı sucuk ekmek ve Uykuluk gibi yiyecekler hizmeti verdiklerini dile getirdi. Lalesoy Kokoreç Restoran Pazartesi- Perşembe günleri 12.00 ile 23.00 arası, Cuma-Cumartesi 12.00 ile 01.00 arası ve Pazar günberide 13.00 ile 22.00 saatlerinde müşterilerine hizmet veriyor

gastropulus

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir