Everest News

Ut interdum risus felis, eget rhoncus sem aliquam nec. Sed eu congue arcu. Duis ultricies orci nec diam malesuada accumsan. Aliquam pulvinar pulvinar orci, nec ornare ex efficitur ac. Proin quis laoreet quam. Praesent sagittis mollis turpis tempus sodales. Ut efficitur tortor nec condimentum ornare.

Recent Comments

Kaliteli dönerin adresi Nedo Döner & Burger

Böblingen kentinin en büyük alışveriş mağazası Mercaden içinde 3 yılı aşkın bir süredir hizmet veren Casa D Italia ve Nedo Döner & Burger, kaliteli yemek ve pizza çeşitleri ile damak tadına düşkün müşterilere nefis yemekler sunuyor.

Nedo Döner & Burger, her gün iki çeşit döner, pide çeşitleri, lahmacun, ev yemekleri, 2 çeşit vegan yemek ve sıcak soğuk içecek çeşitleri hizmet veriyor. Zaman zaman uzun kuyrukların da oluştuğu mekanda, döner yeri 30 kişilik oturma alanı, temiz ve kaliteli yemekleri ile her ülkeden müşterilerie hizmet sunuluyor. Nedo Döner & Burger işletme sahibi Yaşar Oğuz, tecrübeli ekibi ile kaliteden ödün vermeden verdikleri hizmet dolayısıyla müşteri kitlesinin sürekli artığını belirterek, hem yemeklerimizle hem de yemek kültürümüz ile hizmet vermeye daha uzun yıllar devam etmek istediklerini belirtti.

gastropulus

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir