Everest News

Ut interdum risus felis, eget rhoncus sem aliquam nec. Sed eu congue arcu. Duis ultricies orci nec diam malesuada accumsan. Aliquam pulvinar pulvinar orci, nec ornare ex efficitur ac. Proin quis laoreet quam. Praesent sagittis mollis turpis tempus sodales. Ut efficitur tortor nec condimentum ornare.

Recent Comments

Gaziantep Ağam Baklava üçüncü şubesini açtı

Yılların lezzet ve damak zevkine hitap eden, kalite ve hijyenden ödün vermeden 1997’den beri güvenilen bir marka olan Gaziantep Ağam Baklava üçüncü şubesini Kotbussertor 3’de açtı.

Mehmet Özdemir’in yönetiminde haftanın yedi günü üretim yapılan Gaziantep Ağam Baklava, haftanın her günü hizmet vererek Berlinlilere, lezzet ve kalite de öncülük yapıyor.

1997’de ilk tatlıcı dükkânını Wedding’te açtığını söyleyen Mehmet Özdemir, “Yıllardır başarılı bir çizgide, hiçbir ürünümüze katkı maddesi katmadan, malzemeden kısmadan ürünlerimizi alıcısına sunuyoruz. Bunca yılın içinde şikâyet almamanın haklı gururunu yaşıyoruz. Mide yanması, ağır koku olmadan, kaliteden ödün vermeden ve müşteri memnuniyetini öne çıkararak Berlin’de saygın yerimizi koruyoruz” açıklamasında bulundu.

Üçüncü şubemizin açılışında bizi yalnız bırakmayan tüm dostlarımıza da ayrıca dergimiz aracılığıyla teşekkür ettiğini belirten Özdemir, “kaliteyi tutturmak için tatlılarımızı toptan satmıyoruz. Perakende satışlarımızla ve haftanın her günü açık olan dükkânlarımızla hizmetinizde olduk ve bundan sonra üç şubemizle de aynı çizgide sizlerin yanında olacağız.” dedi.   Gastro Puls Dergisi olarak bizlerde hayırlı olmasını temenni ediyor, bol kazançlar diliyoruz.

gastropulus

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir