Everest News

Ut interdum risus felis, eget rhoncus sem aliquam nec. Sed eu congue arcu. Duis ultricies orci nec diam malesuada accumsan. Aliquam pulvinar pulvinar orci, nec ornare ex efficitur ac. Proin quis laoreet quam. Praesent sagittis mollis turpis tempus sodales. Ut efficitur tortor nec condimentum ornare.

Recent Comments

Döner Pi-Love Berlin’de yenir

Karl Marx Str.’de pilav ve lokma ile başlayan akımın öncüsü Pi-Love şimdi kendi hazırladıkları yaprak döneri müşterilerinin damak zevkine sunuyor.

Ahmet Tunal’ın işletmeciliğini üstlendiği mekan şimdiler de, önünde uzun kuyruklar oluşan bir yer. Bunun nedeni yüzde yüz dana etinden, özenle hazırlanmış döneri satışa sunması. Bizimde tam not verdiğimiz döneri, denemenizi tavsiye ediyoruz.

“Genelde Berlin’de, Almanya’da yapılan dönerler fabrikasyondur. Biz ilk defa fabrikasyon değil, tam olarak Türkiye tarifine göre yaptık. İçerisinde hiçbir şekilde katkısı yok. Sadece et. Eti de islami şartlara uygun helal kesimle temin edilmiş. Yüzde yüz katkısız Süt danası ile tamamen Türkiye dönerinin birebir tarifiyle yapıyoruz. Bu döner şu anda kesinlikte Berlin’de yok. Bu güzel döner değil, hakiki döner” açıklamasında bulunan Tunal, “tanıtım amaçlı bir kampanya başlattık. Kısa süre sonra bitecek olan bu kampanyadan sonra, normal satışlarımıza geçeceğiz. Kesinlikle diğer döner fiyatlarını aşmayacak bir fiyat politikamız var” dedi.

Pilavda Türkiye usulü. Bir espri kattık Pi-Love şeklinde yazdıklarını belirten Ahmet Tunal, “Aslında pilav ağırlıklı ama bunun yanına da yakışan tavuk üstü, kuru fasulye, kavurma var. Şu anda Berlin’de tek olduğumuzu iddia ediyoruz. Hatta müşterilere hoşuna gitmedi mi parasını iade ediyoruz kampanyası başlatacağız. Döner tadı almak isteyen, döner yemek isteyen bunu yer.”

gastropulus

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir