Everest News

Ut interdum risus felis, eget rhoncus sem aliquam nec. Sed eu congue arcu. Duis ultricies orci nec diam malesuada accumsan. Aliquam pulvinar pulvinar orci, nec ornare ex efficitur ac. Proin quis laoreet quam. Praesent sagittis mollis turpis tempus sodales. Ut efficitur tortor nec condimentum ornare.

Recent Comments

Black Bull Grillhous, görkemli bir açılışla hizmete girdi

 Berlin – Kottbusser Str. 1 numarada açılışı yapılan Black Bull Grillhous’un açılışına Berlin’de yaşayan iş dünyasının tanınmış simaları ile birçok vatandaş katıldı.

Ünlü iş adamı Mehmet Kaplankıran tarafından özenle dizayn edilerek hizmete sunulan mekan, muhteşem iç dekorasyonu, içeri ve dışarı da geniş oturma alanı ile Berlin’de gastronomi sektöründe en üstlere adını yazdırdı bile. Özellikle lezzet ve sunumlarla dikkat çeken mekan, Cumartesi günü görkemli bir açılışa imza attı. İşletme yetkilisi Ömer Ulucak, “İnsanların rahatça gidebileceği, lezzetli et yiyebileceği, kendini bulacağı bir mekan istedik. Türkiye’den gelen iç mimarımız tüm hünerlerini sergiledi. Burada sadece yemek değil, aynı zamanda kokteyllerini yudumlayacağı, sabahları kahvaltı yapacağı çok geniş bir yelpazede hizmet anlayışı ile müşterilerinin memnuniyetini hedef alan bir anlayışı getirmek istiyoruz” dedi. “Dünyanın birçok ülkesinde çalışmış, ünlü bir aşçıyla çalışıyoruz. On beş et çeşidiyle muhteşem lezzetler sunuyoruz. İster misafirimiz sipariş verebilir, isterse verdiği siparişi masasında kendi pişirebilir. 12 adet masamız var. Kendin pişir, kendin ye” açıklamasında bulunan yetkili, “lezzet, sunum ve hizmette bir numara olmak hedefimiz, tüm Berlinlileri bu güzelliği görmeye ve yaşamaya davet ediyoruz” söyleminde bulundu. Yeni açılan mekana ve bu güzel mekanı Berlin’e kazandıran ünlü iş adamı Mehmet Kaplankıran’a dergimiz adına hayırlı olsun diyor, bol kazançlar diliyoruz.

gastropulus

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir