Everest News

Ut interdum risus felis, eget rhoncus sem aliquam nec. Sed eu congue arcu. Duis ultricies orci nec diam malesuada accumsan. Aliquam pulvinar pulvinar orci, nec ornare ex efficitur ac. Proin quis laoreet quam. Praesent sagittis mollis turpis tempus sodales. Ut efficitur tortor nec condimentum ornare.

Recent Comments

Akın Kasap 10 yaşında

Kaliteye ve hijyene önem veren bölgemizin tartışmasız en iyi kasaplarından Akın Kasap 10 yaşında. Stuttgart / Feuerbach semti Diyanet Camisi’nin arka tarafında bulunan Hedef Süpermarket’in içinde hizmet veren Akın Kasap, temiz ve kaliteli ürünleri ile her geçen gün müşteri kitlesini artırmaya devam ediyor.

Akın Kasap İşletme Sahibi Akın Buharalı, uzun yıllar ve ana mesleği kasaplıkta 10 yaşına girmenin gururunu yaşadıklarını belirterek, temiz, kaliteli ve taze etlerle hizmet vermeyi prensip haline getirerek bölgede kasaplıkta hep bir adım önde olduklarını dile getirdi. Buharalı “etlerimiz günlük ve tazedir. Dana etinden kuzu etine, hindiden, tavuk etine kadar tüm etlerimiz müşterilerimizin isteklerine göre ve özenle hazırlayıp sunuyoruz.” dedi.  Pazar günü hariç her gün sabah 08:00’den akşam 20:00’e kadar Hedef Süpermarket içinde tecrübeli elemanları ile birlikte hizmet veren Akın Kasap, bayram ve özel günlerde özel et siparişlerinin yanı sıra tam kuzu, tam süt dana gibi siparişler de alıyor.  Temiz ve sağlıklı etlerin adresi olan Akın Kasap uzun yılların tecrübesi ve deneyimi ile bugüne kadar sürdürdükleri hizmeti kesintisiz devam edecekleri müjdesini vererek kendilerine gösterilen ilgiden dolayı da tüm müşterilerine teşekkür ediyor.

gastropulus

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir